Zostań partnerem

System usług
dla partnerów
Twojej Gminy

Benefity w Górze Kalwarii!

Inicjatywa Karta Mieszkańca to projekt stworzony przez naszą gminę z myślą o wzmocnieniu lokalnej gospodarki. Celem tego programu jest motywowanie miejscowych przedsiębiorstw i organizacji do aktywnej prezentacji swoich usług i produktów, zwłaszcza w takich dziedzinach jak kultura, sztuka, sport, rekreacja, zdrowie oraz gastronomia.

Zestaw atrakcyjnych zniżek i ulg, które oferują Partnerzy Programu, zachęci mieszkańców do odwiedzania interesujących miejsc, uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach oraz korzystania z obiektów sportowych i rekreacyjnych!

Zostań naszym Partnerem
Zobacz, jakie to proste!

Program Karta Mieszkańca został stworzony z myślą o mieszkańcach naszego miasta. Oferuje on szereg zniżek, ulg oraz specjalnych promocji zarówno dla osób rozliczających podatki w naszym mieście, jak i dla odwiedzających turystów.

Zapraszamy do udziału w programie różnorodne podmioty: jednostki miejskie, firmy prywatne, stowarzyszenia oraz fundacje, które są zainteresowane promowaniem swoich produktów i usług wśród beneficjentów Programu. Nasz program obejmuje szeroki zakres dziedzin, takich jak kultura, sztuka, edukacja, rozrywka, sport, rekreacja, zdrowie i uroda, gastronomia oraz podróże, dając możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców.

Poznaj korzyści dla Partnera!

Pakiet możliwości zamknięty w jednej karcie.